Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У чернівецькому аеропорту проведуть реконструкцію аеродрому за 950 млн гривень


Роботи виконуватимуться на трьох пускових комплексах

Управління інфраструктури, капітального будівництва та експлуатації доріг Чернівецької обласної державної адміністрації оголосило тендер в системі Prozorro на реконструкцію аеродрому в міжнародному аеропорту Чернівці ім. Леоніда Каденюка загальною вартістю 950 млн грн.

Про це пише ЦТС з посиланням на ГМК Центр.

Згідно з технічним завданням, роботи будуть здійснюватися на трьох пускових комплексах.

На першому пусковому комплексі заплановано ремонт штучної злітно-посадкової смуги, а також рульової доріжки №1. Роботи складаються з підготовчих, земельних, планувальних, агротехнічних заходів, а також маркування.

На другому пусковому комплексі передбачені роботи з пероном: це ремонт покриття, майданчики для проведення процедур, а також маркування.

Третій пусковий комплекс складається з робіт на майданчику знепилювання, штучної злітно-посадковій смузі, рульової доріжки №2. Будуть виконані підготовчі, земельні, агротехнічні, а також маркувальні роботи.

Відповідно до тендерної документації, аукціон з вибору підрядника призначений на 22 листопада. Кінцевий термін подачі заявок - до 18 жовтня.

Нагадаємо, ЦТС писав, що аеропорт Чернівці 12 квітня поточного року прийняв перший регулярний рейс після перерви в один рік. Його виконала авіакомпанія "Мотор Січ" з аеропорту Київ на літаку Ан-24.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно