Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У ЦНАПі Мамаївської громади можна оформити закордонний паспорт за допомогою «Дії»


Україна – одна з перших у світі держав, де можливо користуватися е-паспортом без потреби пред'являти паперового чи пластикового аналогу

У Центрі адміністративних послуг Мамаївської сільської ради, який працює у Лужанах, можна оформити закордонний паспорт за допомогою «Дії». Першою цією послугою скористалася дівчина Марина із Валяви. Про це ідеться на сторінці громади у Facebook.

Так, аби отримати документ, вона використала електронну версію паспорта громадянина України у вигляді ІD-картки із застосунку.
Дівчина успішно пройшла процедуру оформлення, маючи лише телефон та квитанцію про оплату. Тож процедура оформлення минула швидко та легко. Така система дозволяє значно зекономити час та зручно оформляти документи, адже немає потреби носити з собою додаткові папери.

Нагадаємо, що оформлення закордонного паспорта на підставі цифрового аналогу ID-картки стало можливим після того, як Президент Володимир Зеленський підписав Закон України від 30 березня 2021 року № 1368-IX «Про внесення змін до Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус», який прирівнює е-паспорти до паперових. Закон набрав чинності 23 серпня 2021 року.

Електронні версії ID-картки та закордонного біометричного паспорта вже доступні усім громадянам України у мобільному застосунку «Дія».

Україна – одна з перших у світі держав, де можливо користуватися е-паспортом без потреби пред'являти паперового чи пластикового аналогу. І перша в світі, що надає найбільш повний перелік життєвих ситуацій застосування цифрового паспорту.скачать dle 10.5фильмы бесплатно