Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

«Дитячий садочок був нашою мрією!»: В Опришенах відбулось урочисте відкриття дошкільного закладу


На території дитячого садочку яскраві гойдалки, пісочниці, гірки та сучасні альтанки. А ось всередині закладу облаштовані ванні кімнати, роздягальні та ігрові

Сучасні групи, просторі спальні та оздоблене подвір’я. У селі Опришени, що на Глибоччинні з’явився дитячий садок, на який тут чекали понад 10 років. Нині, у закладі урочисто перерізали стрічку і установа відкрила свої двері для дітлахів. 

Для дітей та батьків – це справжнє свято. Нині, у селі Опришени свої двері відчинив дитячий садочок, будівництво якого стартувало ще у далекому 2008-му. Раніше, місцевим жителям доводилось відвозити дітей до інших сіл, або ж залишати вдома на самоті. Проте зараз, дітлахи зможуть отримувати дошкільну освіту у сучасному закладі. 

«Дуже задоволені, бо ми дуже цього чекали і нарешті дочекалися.» +++ «У нас є Слава Богу свій транспорт, але у кого немає то по черзі везли, як могли. Дуже задоволені, дуже красиво, сподіваюсь, що він запрацює, щоб ми могли дітей вести сюди», каже жителька села Вікторія.
  

«До цього дуже багато років ішлося, дітям потрібно садочок, тому що батьки у різні села їх возили. А це настало таке свято, що у селі буде садочок. Дуже гарно! Сучасний вигляд, всередині всі норми там витримані. І кімнати, і кухня, дуже гарно!», - ділиться місцева мешканка Марія. 
 
На території дитячого садочку яскраві гойдалки, пісочниці, гірки та сучасні альтанки. А ось всередині закладу облаштовані ванні кімнати, роздягальні та ігрові. 
 
«Ми поставили одне із завдань, яке реалізовується у рамках програми президента Володимира Зеленського «Велике будівництво». Завершити всі об’єкти, які є соціальної інфраструктури для того, щоб гроші платників податків були перетворені на якісні соціальні послуги. І ось це один із прикладів 2021 року коли недобудова, багаторічна недобудова перетворилась у сучасний, класний, модерний простір для виховання дітей дошкільного віку», - зазначив перший заступник голови Чернівецької ОДА Богдан Ковалюк.

У рамках президентської програми установу збудували впродовж одного року. А ось на фінальний етап будівництва дитячого садочку із державного бюджету було виділено 11 мільйонів гривень.

«Я хочу привітати такі громади, які мають велику кількість дітей і таким громадам гарантовано успішне майбутнє. Ми повинні з боку державної влади подбати про те, щоб такі громади в першу чергу отримували можливість виховувати в добрих, якісних, новітніх освітніх просторах своїх дітей», - заявив голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук. 
 
Новий дитячий садочок на Глибоччинні збудований за усіма останніми вимогами. Як результат - установа забезпечена всім необхідним для дітей з інвалідністю, а саме пандусами, спеціальними санвузлами, тощо. 
 
«Є підйомник, який забезпечує можливість доступу дітей як до першого так і до другого поверху. Це основна вимога у сучасних установах, що вони мають бути придатні для експлуатації не тільки у звичайному режимі, а для всіх верств населення», - додав Богдан Ковалюк.
 
До слова, сучасний новозбудований дошкільний заклад розрахований на 180 вихованців. 
 
Альона Рудніцька 
 
 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно