Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

"Встають і виходять, щоб не було кворуму": Антоніна Бабюк розповіла, як працюють депутати більшості Клічука


Вчора ввечері обранці проігнорували розгляд питання людей, які від ранку чекали під міською радою
28 вересня в ефірі телеканалу "Чернівецький промінь" депутатка міської ради Антоніна Бабюк розповіла, як депутати із наближеної до мера Клічука більшості працюють у сесійній залі. Зокрема, вона зазначила, що під час голосування "незручних" для них питань вони просто вихотять із зали, щоб не було кворуму. 
 
"Як тільки голосуються земельні питання - депутати у залі в повному складі. "Пропозиція", "Єдина Альтернатива" - вони є в сесійніій залі. Як тільки починає розглядатися питання лікарів, або питання забезпечення життєдіяльності міста - вони зразу виходять із сесійної зали", - зазначила Антоніна Бабюк.
 
Вона повідомила, зокрема, як обранці вчора ввечері проігнорували розгляд питання людей, які від ранку чекали під міською радою.
 
"Так вони зробили і зараз: встали і вийшли із сесійної зали, щоб не було кворуму, щоб не можна було після тієї перерви, яку хотіли оголосити колеги, розглянути питання людей, які з 9-ї ранку холодні, голодні простояли на вулиці. Вони сиділи на холоді до 18:00 - їх не вислухали і навіть не запросили в сесійну залу", - заявила депутатка.

 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно