Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

COVID-19 лютує: Ляшко розповів про особливості штаму Дельта


Нинішня хвиля COVID-заражень в Україні почалася раніше, ніж прогнозували в міністерстві В Україні на сьогодні 95% всіх виявлених випадків COVID-заражень коронавірусом припадають на штам Дельта. Багато пацієнтів потребують підключення до апаратів ШВЛ. Про це розповів глава МОЗ Віктор Ляшко, пише Кореспондент із посиланням на Голос Америки.
 
"Лікарі-інфекціоністи кажуть про певні особливості Дельти на території України: інфікована людина може мати симптоми сім-вісім днів, а потім сатурація кисню різко падає з 92% до 70%. Таких людей важко витягнути, їх підключають до апаратів штучної вентиляції легенів", - зазначив міністр.

 
Він підкреслив, що зараз найбільше інфікованих у Харкові, Запоріжжі, Дніпрі та Одесі. Високі показники заражень фіксуються в Сумській, Житомирській і Донецькій областях.Також, за словами Ляшка, Херсонщина перебуває за один крок від потрапляння в "червону" зону епідемнебезпеки.
 
"Спочатку значне зростання нинішньої хвилі було в західних областях, і ми думали, що буде повторення ситуації осені 2020 року і весни 2021-го. Але зараз ми бачимо, що Чернівецька область, яка найперша "загорілася" в новій хвилі, вже стабілізувалася. А ось східні і південні області дають приріст... зокрема, Херсонщина, яка дві хвилі пройшла, не виходячи з жовтого рівня, навіть у "помаранчевий" не потрапляла... Зараз вона одна з перших, яка може наблизитися до червоного рівню" , - сказав глава МОЗ.

 
Він також додав, що нинішня хвиля COVID-заражень в Україні почалася раніше, ніж прогнозували в міністерстві. А за своєю інтенсивністю вона вже наближається до показників осені минулого року. У країні зростають не тільки нові випадки заражень, а й кількість госпіталізацій.скачать dle 10.5фильмы бесплатно