Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Отримали по 700 доларів криптостипендії: у ЧНУ нагородили кращих викладачів та науковців


Раніше, за високі досягнення у навчанні, по 500 доларів криптостипендії також отримали 13 кращих студентів ЧНУ

Можна обміняти на традиційну валюту, або ж і надалі інвестувати її. По 700 доларів криптостипендії нині отримали кращі викладачі Чернівецького національного університету. Аби потрапити до кола тих, хто зможе заволодіти сертифікатом освітянам довелось виконати певні умови та підійти під відповідні критерії. 

Кращим молодим викладачам та науковцям Чернівецького національного університету нині урочисто вручили сертифікати на отримання криптостипендії. Переможці можуть поміняти крипту на традиційну валюту, або ж і надалі інвестувати її. 
«Сьогодні вони отримують криптостепендію у розмірі не 500 як студенти, а у розмірі 700 криптодоларів ЮСД. Виплачуватись буде 5-ма траншами по 140 щомісяця. І таким чином впродовж 5-ти місяців кожен отримає 700 доларів», - каже директор криптотрейдингової компанії Ярослав Петришин.
 
Аби потрапити до кола переможців та завоювати бажану стипендію викладачам університету довелось виконати декілька умов, розповідає Ярослав Петришин. 
«Які критерії кращих? Оскільки це молоді, ми обмежили по віку до 35 років, далі є рейтинг на кожному із факультетів і ще ми ввели одну обов’язкову умову, наші стипендята повинні бути повністю вакциновані», - розповів меценат. 
 
Викладачка кафедри журналістики Лариса Раренко тримає в руках заслужений сертифікат. Освітянка з посмішкою ділиться емоціями та запевняє: отримання нагороди у вигляді криптовалюти – дійсно цікавий досвід.  
«Це справді дуже важливо для студентів і для молодих науковців, будь-яка підтримка, будь-яке заохочення воно завжди працює, тому що ти бачиш, що тебе цінують, що бажають тим чи іншим способом підтримувати всі твої починання і тебе зберегти на цьому робочому місці і на цій стежині. Як для молоді так і для молодих науковців це є шанс спробувати себе на крипторинку, подивитися що це, як він, не так банально просто використати ці кошти, а придбати собі частинку біткоїна», - зазначила асистент кафедри журналістики ЧНУ Лариса Раренко. 
 
Викладачка кафедри біохімії та біотехнології Віра Борщовецька каже: за такою високою оцінкою її досягнень стоять роки праці і підтримка від наставників. 
«Це відзнака не особисто моя, а всього мого колективу, всієї моєї кафедри на якій я виконувала свої дослідження, виконувала і своє дисертаційне дослідження, мені дуже приємно і це заслуга нас усіх», - розповіла Віра Борщовецька. 
 
Ректор Чернівецького національного університету особисто долучився до привітань кращих викладачів. Окрім того, Роман Петришин зауважив: така подія може слугувати корисним прикладом для інших організацій. 
«Сьогодні мова йде про те, аби підтримати наших молодих асистентів. Я думаю, що ця його ідея вона буде підхоплена і іншими представниками бізнесу. Це не означає, що обов’язково треба премії роздавати людям, можна якісь, ну щось відремонтувати в університеті, або якесь обладнання закупити», - зазначив керівник ЧНУ.
  
Нагадаємо, на початку жовтня, за високі досягнення у навчанні, по 500 доларів криптостипендії також отримали 13 кращих студентів Чернівецького національного університету. 
 
Альона Рудніцька
 


скачать dle 10.5фильмы бесплатно