Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

ЗМІ обговорюють можливе переформатування більшості в Чернівецькій обласній раді


Після звільнення голови Верховної Ради Разумкова і введення імперативного мандату, можлива зміна формату більшості в чернівецькій обласній раді та звільнення Бойка

 


Після показового вигнання Разумкова з посади голови Верховної Ради України та запровадження імперативного мандату, переформатування більшості в чернівецькій обласній раді - це тільки питання часу. І мова не про якесь віддалене гіпотетичне майбутнє. Відлік йде на дні. Про це пише «Букньюс».

Інститут імперативного мандату для депутатів місцевих рад, а отже й можливість їхнього відкликання за спрощеною процедурою, запрацює наприкінці цього місяця. Вже можна приймати ставки на те, що Новий 2022 рік депутати Чернівецької обласної ради зустрінуть не тільки з переформатованою більшістю, але й з новими обличчями у президії.

Конфігурацію, якої внаслідок політичних київських пертурбацій набуде Чернівецька обласна рада, засвітила та сама результативна публічна «порка» Разумкова. Необхідну кількість депутатських мандатів аби забезпечити собі контроль над сесійною залою, що на Грушевського у Києві, що на Грушевського у Чернівцях, забезпечують голоси фракцій «Слуга народу», «Батьківщина», «За майбутнє» та інших товаришів, які до них примкнули. Це той кістяк, на який, з певними регіональними особливостями, нарощуватиме м’язи і нова депутатська більшість.

У Чернівецькій області, наприклад, регіональним союзником нового провладного ядра буде «Народний контроль». Лічіть самі: дванадцятеро «Слуг народу», дев’ятеро депутатів «Батьківщини», по шестеро з фракцій «За майбутнє» і «Народний контроль» в Чернівецькій облраді у сумі дають 33 результативних голоси. (Нинішній склад обласної ради 64 депутатів, - прим.ред.)

У матеріалі «Букньюс» автор зазначає, що першим кроком на шляху до створення нової більшості в Чернівецькій обласній раді стане очищення партії «Слуга народу». Мова йде про тих депутатів хто зрадив президентську політсилу і не голосував за кандидата від «СН» на посаду голови облради, а згодом перейшов у більшість з «Європейською солідарністю», «ОПЗЖ» та «Єдиною альтернативою».

Після блискавичної розміни Віталія Другановського на Олену Лис в обласній парторганізації «Слуг народу» у когось ще є сумніви, яке рішення щодо відкликання депутатів ухвалить конференція цієї обласної партійної організації? Особливо після успішно складеної пані Лис, а разом із нею і всією так званою «групою Іллі Павлюка», до якої журналісти приписують парламентарку від Чернівців, контрольної перевірки на лояльність до керівної і спрямовуючої лінії Президента.

Безглузді надії вкласти до вух Президента якусь власну, альтернативну, версію того, що відбувається на місцевому рівні, після цинічного вигнання Разумкова у переддень його дня народження, розтанули як ранкова роса під сонцем. До слова, як і манії деяких амбітних місцевих «слуг», підживлювані вправними політичними пройдисвітами з ОПЗЖ, зайняти крісло керівника області, що нібито ось-ось звільниться, - йдеться в матеріалі «BukNews».

Нагадаємо, раніше буковинський екснардеп припускав, що після звільнення Разумкова, невдовзі змінять і голову Чернівецької обласної ради Олексія Бойка.


 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно