Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Чернівецька міська рада може скасувати тарифи на послуги з теплопостачання


Без перегляду тарифів у сторону зменшення чернівчани уже наприкінці жовтня отримають рахунки, які вони не зможуть оплатити

Чернівецька міська рада може скасувати тарифи на послуги з теплопостачання, прийняті у червні виконкомом. Відповідний проєкт рішення планують розглянути 21 жовтня. Депутати закликають міського голову невідкладно скликати сесію.
 
Депутатка Чернівецької міської ради Оксана Зубжицька 18 жовтня зареєструвала проєкт рішення щодо встановлення минулорічного тарифу на послугу теплопостачання, скасувавши рішення виконкому. 

Нагадаємо у червні цього року виконавчий комітет ухвалив рішення про підвищення тарифу на тепло майже вдвічі. Нині Чернівці місто з найвищою вартістю послуги теплопостачання. Аби забезпечити стале проходження опалювального періоду у вересні на засіданні Президії Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України підписали меморандум. Він гарантує підтримку держави органам місцевого самоврядування, які своєю чергою зобов’язані залишити тарифи на теплопостачання на рівні минулорічних. Однак влада Чернівців не поспішає дотримуватись цих домовленостей. 

Схоже і політичної волі у мерії знизити вартість послуги теплопостачання для населення немає. Бо ж розпорядження про проведення позачергової сесій, яку третина депутатського корпусу просить скликати вже цього четверга Роман Клічук досі не підписав. І поки мер у роздумах як вийти з цієї ситуації аби вона не стала вироком владі, без перегляду тарифів у сторону зменшення чернівчани уже наприкінці жовтня отримають рахунки, які вони не зможуть оплатити.
 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно