Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Майже 100 тисяч гривень штрафів сплатять магазини Клічука за видачу нефіскальних чеків


Журналіст закликає передавати йому нефіскальні чеки з магазинів «Тайстра» для фіксації податковою ухиляння від сплати податків з боку мережі магазинів мера


Журналіст Василь Забродський розповів, що усі нефіскальні чеки, які отримував у магазинах мережі «Тайстра», що належить міському голові Роману Клічуку, він відправляв у податкову.

Наразі є рішення по 5 його зверненнях. Як наслідок магазини Клічука за порушення законодавства оштрафували на 88 тисяч гривень. За кожен нефіскальний чек штраф сягає від 15 до 20 тисяч гривень. Ще по кільком чекам триває перевірка.

Журналіст зазначив, що його діяльність, як журналіста, вже принесла в бюджет міста 88 тисяч гривень. У той же час він вражений об’ємами порушень, якщо навіть попри такі серйозні штрафи, магазини мера всеодно не видають фіскальні чеки.

«Уявіть скільки вони крадуть щодня, що вони готові платити такі штрафи. Скільки вони фальсифікату і лівої горілки продають, бо її не можна з фіскальним чеком продати, що вони готові сплачувати такі суми», - наголошує Василь Забродський.

Тож журналіст закликав чернівчан збирати нефіскальні чеки з мережі магазинів «Тайстра» та передавати йому, для того щоб податкова відреагувала на порушення з боку Романа Клічука і ухиляння від сплати податків його магазинів.

«Якщо купуючи алкоголь чи цигарки, в мережі магазинів Тайстра, вам видадуть нефіскальний чек, візьміть його з собою, і передайте мені. А я знаю, що з ним робити, щоби мер заплатив від 15 до 20 тисяч за кожен нефіскальний чек», - зазначив журналіст.

Майже 100 тисяч гривень штрафів сплатять магазини Клічука за видачу нефіскальних чеків


скачать dle 10.5фильмы бесплатно