Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Сльози не допомогли: 86-річна бабуся не змогла поїхати додому на Дніпропетровщину через нові правила перевезень


У жінки не було сертифікату вакцинації або ж негативного ПЛР-тесту

У Чернівцях 86-річна бабуся через нові правила міжобласних перевезень не змогла поїхати додому у Дніпропетровську область. Жінка не мала сертифікату вакцинації або ж негативного ПЛР-тесту. Через це водій не зміг її пропустити у автобус. 

Анна Францівна плакала, але сльози не допомогли. На місце також приїхала і генеральна директорка фірми-перевізника Світлана Киреляк, аби якось допомогти жінці. 
Я затримала автобус більше, ніж на півгодини, намагалась вирішити цю ситуацію. Ми подзвонили у поліцію аби вирішити цю проблему чи може аби десь допомогли помістити бабусю, чи зробити їй тест, якщо є можливість, то безкоштовно. Бо брати на себе відповідальність, робити 86-річній жінці вакцину, а потім садити її у автобус–ми ж не знаємо як вона її перенесе, правильно? Але у поліції мені відмовили, сказали, що у засобах масової інформації повідомляли про це, можна лиш під свою відповідальність її відправляти. 


Проблему також хотіли вирішити і працівники Центрального автовокзалу. Проте нічо не вдалося. У постанові Кабміну не прописано, як діяти у таких форс-мажорних ситуаціях. Тож автобус поїхав, а пенсіонерка залишилися на вокзалі.

Жінка розповіла журналістам Чернівецького променя, що змушена сьогодні терміново поїхати на вакцинацію. І можливо завтра їй все таки вийде поїхати додому.

Сльози не допомогли: 86-річна бабуся не змогла поїхати додому на Дніпропетровщину через нові правила перевезень

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно