Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Вже сьогодні на Буковині починають діяти нові карантинні обмеження


Відповідне рішення ухвалила вчора, 23 жовтня, обласна комісія з питань ТЕБ та НС

У Чернівецькій області сьогодні, 24 жовтня, почнуть діяти нові посилені карантинні умови.

Відповідне рішення ухвалила вчора, 23 жовтня, обласна комісія з питань ТЕБ та НС, пише прес-служба ОДА.

"Без сертифіката про вакцинацію або ПЛР чи експрес-тесту на антиген – ні в зал, ні в ресторан, ні в громадський транспорт", – йдеться у повідомленні.


Комісія ТЕБ та НС пропонує дозволити відвідування закладів громадського харчування, спортивних, культурних, розважальних та інших установи лише за наявності сертифіката про вакцинацію, або документу, що свідчить про одужання від COVID-19. Підходить також ПЛР-тест чи експрес-тест, який чинний 72 години. Такі обмеження стосуються й громадського транспорту, нерегулярних та регулярних перевезень в області.

"Ми за крок до "червоної зони". З кожним днем на Буковині показник захворюваності на коронавірус зростає. Уникнути повного локдауну ми можемо, лише посиливши карантинні заходи", – сказав голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук.
 

Крім осіб, які мають один із перелічених вище документів, відвідувати установи спортивного профілю можуть лише спортсмени національних збірних команд України та їхні тренери за умови дотримання санітарних норм.

Заборонено проведення культурних масових заходів, крім роботи автоконцертів, автокінотеатрів тощо. Не можна перебувати у громадських місцях без засобів захисту.

Їх дотримання перевірятимуть спеціальні групи.скачать dle 10.5фильмы бесплатно