Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Наступ на свободу слова: влада намагається закрити рота ЗМІ з незалежною редакційною політикою


Чернівецький політичний істеблішмент вирішив помститися медіа за викриття та справедливу критику

Нині під стіни Чернівецького Променя прийшов депутат від «Єдиної Альтернативи» та чоловік, якого підозрюють в побитті активіста, аби так би мовити попередити медійників.
 
Ми неодноразово публікували інформацію про численні порушення та схеми діючої влади. Зокрема й про те, що міський голова, декларуючи відкритість до чернівчан, увесь час відгороджується від людей за допомогою приватної охорони.
 
Нині ж чернівецький політичний істеблішмент вирішив помститися медіа за викриття та справедливу критику. Під вікна телестудії прийшло декілька молодиків у масках на чолі депутатом Чернівецької обласної ради від партії «Єдина Альтернатива».
 
Аби показати серйозність своїх намірів разом з Андрієм Пуздряком прийшов чоловік відносно якого відкрите кримінальне провадження за побиття активіста Олексія Голіка і якого, за нашими даними, розшукує поліція. Протестувальники намагались звинуватити медіа у втягування ветеранів АТО у політичні і бізнесові ігри. Проте саме їхніми руками влада намагається закрити рота медійникам, та відвернути увагу від власних скандалів.
 
 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно