Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На подвір’ї школи у Горішніх Шерівцях висадили 100 дерев та кущів

Smart Travel Буковина

Висаджували дерева під час акції «Створюємо ліси разом», котра триває на Буковині Сто декоративних дерев та кущів висадили на подвір’ї школи, що у Горішніх Шерівцях, у суботу, 30 жовтня. Територію закладу освіти, котрий реконструювали у рамках програми Президента України «Велике будівництво», озеленювали посадовці Чернівецької обласної державної адміністрації, депутати Верховної Ради та місцеві народні обранці. 

Висаджували дерева під час акції «Створюємо ліси разом», котра триває на Буковині. До неї долучилися заступники голови Чернівецької ОДА Богдан Ковалюк та Ірина Ісопенко, депутати від «Слуги народу» Олена Лис, Валерій Божик, Максим Заремський та їхні колеги.

Напередодні до Чернівців приїхали понад 20 нардепів із різних куточків України. Вони перебували у краї два дні завдяки проєкту «Президентська булава зшиває Україну!», що має на меті об’єднати регіони нашої держави. Тож народні обранці зраділи можливості взяти участь у ще одній корисній ініціативі та зробити територію школи зеленою і затишною. 

Загалом у Чернівецькій області 30 жовтня висаджували дерева на 10 локаціях. Масштабну толоку влаштували у межах започаткованої Володимиром Зеленським програми «Зелена країна». Таким чином, на Буковині з’явилися майже 200 тисяч нових дерев різних порід.скачать dle 10.5фильмы бесплатно