Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Життя людини – найвища цінність. «УДАР Віталія Кличка» просить українців вакцинуватися


«УДАР Віталія Кличка» запропонував антикризовий план протидії епідемії коронавірусу в Україні

Життя людини – найвища цінність. А вакцинація - надійний спосіб зберегти тисячі життів та повернути країну до нормального життя. Кожен свідомий українець має без злості та нетерпимості просити рідних і близьких вакцинуватися. За даними ВООЗ, вакцинація 70% населення дозволить виробити колективний імунітет та зупинити епідемію. Саме тому «УДАР Віталія Кличка» просить українців вакцинуватися.

Проте загальний рівень вакцинації в Україні – лише 18%. І це результат недовіри українців до влади. Тому в Україні фіксуються нові антирекорди захворюваності та смертей українців від COVID-19.

У нашій країні вже є кейси успішних вакцинальних кампаній на місцевому рівні, які доводять, що вакцинація здатна зупинити хвилю захворюваності та вберегти життя людей. Це Моршин, де провакциновано понад 75% населення міста і, як наслідок, – мізерна кількість госпіталізацій. Це Липецька громада на Харківщині, де вдалося вакцинувати 94% дорослого населення і сьогодні захворюваність майже нульова.

Експерти «УДАРу Віталія Кличка» переконані, що саме заохочування до вакцинації, система преференцій для вакцинованих громадян, а не примус, мають стати основою ефективної кампанії у подоланні епідемії. Роз’яснення та заходи стимулювання діють набагато ефективніше, ніж залякування та погрози. Українці не винні, що стали жертвами неефективних дій влади.

Життя людини – найвища цінність. «УДАР Віталія Кличка» просить українців вакцинуватися

«УДАР Віталія Кличка» запропонував антикризовий план протидії епідемії коронавірусу в Україні, в якому важливе місце посідає продумана та ефективна кампанія з вакцинації. З просвітницькою складовою, чітким календарним планом щеплень, розширенням відповідної інфраструктури та створенням «зелених коридорів» для бажаючих вакцинуватися. До кінця року принаймні першою дозою вакцини має бути вакциновано 50% населення країни, а до початку весни – не менше 70%», - зазначає Аліна Остафій, членкиня чернівецької організації політичної партії «УДАР Віталія Кличка»

Ефективна та позитивна кампанія з вакцинації в Україні може стати важливим кроком на шляху до відновлення довіри українців до влади. А довіра людей дуже важлива, якщо ми хочемо побудувати розвинену, сильну державу.

Вакцинуйся! Збережи життя – вилікуй країну!

скачать dle 10.5фильмы бесплатно