Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На Буковині із 1 грудня почне діяти заборона на вилов раків


Лов раків у заборонений період є порушенням природоохоронного законодавства, за яке передбачена адміністративна відповідальність – штраф, розмір якого коливається від 34 до 680 гривень

На водних об’єктах Чернівецької області та на Дністровському водосховищі з 1 грудня до 30 червня 2022 року встановлюється заборона на вилов річкових раків. Запроваджено її, аби забезпечити охорону цих тварин під час їх природного відтворення, створити їм сприятливі умови для виношування ікри.

Лов раків у заборонений період є порушенням природоохоронного законодавства, за яке передбачена адміністративна відповідальність – штраф, розмір якого коливається від 34 до 680 гривень.

Крім того, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2011 року № 1209 «Про затвердження такс для обчислення розміру відшкодування шкоди, заподіяної внаслідок незаконного добування (збирання) або знищення цінних видів водних біоресурсів»(із внесеними змінами згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 06 жовтня 2021 №1039) порушнику доведеться сплатити збитки у розмірі 3 332 грн за кожний екземпляр незаконно виловленого рака.

Чернівецький рибоохоронний патруль закликає громадян бути відповідальними та дотримуватись природоохоронного законодавства України. Якщо Ви помітили порушення – прохання терміново повідомляти за номером цілодобової телефонної «гарячої» лінії Управління: (066) 067-38-69.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно