Гасили вогонь у лікарні 17 рятувальників Реклама
Пожежу у котельні Чернівецької обласної лікарні загасили. Про це повідомили у пресслужбі ДСНС у Чернівецькій області.
27 листопада о 14 год. 10 хв. на спецлінію 101 надійшло повідомлення про пожежу в підсобному приміщенні котельні ОКНП «Обласна клінічна лікарня». Площа пожежі склала 100 кв. м. О 14 год. 35 хв. пожежу було локалізовано, а в 14 год. 46 хв. ліквідовано. До ліквідації пожежі від ГУ ДСНС України у Чернівецькій області залучалось 3 одиниці техніки та 17 чоловік особового складу. Причина пожежі встановлюється,-йдеться у повідомленні.




