Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

«Буковина: 639 днів з Covid-19» – спецефір чернівецьких медіа


У четвер, 2 грудня, о 19:00 дивіться спільний проект 3 чернівецьких телеканалів «Буковина: 639 днів з Covid-19» 


2 грудня о 19:15 на телеканалі "Чернівецький промінь" дивіться спецефір про те, як живе Буковина від початку карантину і до сьогодні.
 
Прямий ефір готують спільно команди "Суспільне Буковина", "Чернівецького променя" і ТВА. У студії працюватимуть журналісти Євгенія Гайфер ("Суспільне Буковина"), Світлана Снітко ("Чернівецький промінь") та Микола Кобилюк (ТВА).

Теми, про які поговорять в ефірі:

- ситуація у лікарнях міста та області,
- карантинні обмеження і їхній вплив на населення, 
- перебіг вакцинації на Буковині


«Сьогодні ми всі разом перебуваємо у дуже не простій ситуації, яку спричинив вірус COVID-19. Правильним рішенням у цій ситуації є поширення достовірної інформації про захворюваність та процес вакцинації, а також руйнування міфів, які з’являються навколо вакцин. Суспільне Буковина запропонувало об’єднатися місцевим телеканалам задля того, аби створити інформаційний марафон про поширення COVID-19 у Чернівецькій області. До створення спільного ефіру долучилися команди ТВА та Чернівецького променя.
 
 
 
Отож, вже у цей четвер вмикайте спецефір "Буковина: 639 днів з Covid-19”, який буде транслюватися на телеканалах: UA: БУКОВИНА, Чернівецький промінь та ТВА», — розповів продюсер Суспільного мовника Буковини Максим Волошин.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно