Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Голова ОДА розповів про нові обмеження для невакцинованих буковинців


Після 6 грудня відповідальність і штрафні санкції будуть дуже відчутними, зазначив Сергій Осачук
Кабінет Міністрів України вніс зміни до Постанови №1236, посиливши карантинні правила, зокрема для невакцинованих громадян. Перш за все зміни торкнуться регіонів, які перебувають на «жовтому» рівні. Із цього приводу до буковинців звернувся голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук. 

«Ми бачимо, як місто готується до різдвяного ярмарку, розгортаються локації, організовуються фестивалі. Ми у передчутті новорічних свят. Але для того, щоб дійсно у доброму здоров’ї відзначити ці дні, ми маємо виконати одну умову, а саме – зробити щеплення від COVID-19», – сказав голова ОДА. 

Як зауважив Сергій Осачук, своєю постановою Уряд зобов’язав усі установи, заклади, громадські місця, ресторани, кав’ярні, спортивні зали, басейни, філармонії, театри та інші установи, які надають публічні послуги, обслуговуватимуть людей лише за умови, що вони мають сертифікат хоча б про одне щеплення, або негативний ПЛР-тест чи сертифікат про одужання. Ця ж норма поширюється і на співробітників. Зміни вступають у силу із 6 грудня 2021 року. 

«Відповідальність і штрафні санкції будуть дуже відчутними», – наголосив голова ОДА. 

Також Сергій Осачук вчергове закликав буковинців вакцинуватися від COVID-19. 
 


Детальніше про зміну карантинних правил можна дізнатися за посиланням.скачать dle 10.5фильмы бесплатно