Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Чернівцях відкрили меморіал пам’яті Героям Небесної Сотні


Присутні вшановували пам’ять всіх загиблих за цілісність нашої держави Вони загинули у боротьбі за мирне майбутнє України. Василь Аксенин та Олександр Щербанюк – Герої Небесної Сотні, які віддали під час революції гідності найвищу цінність – власне життя. В пам’ять про них у Чернівцях відкрили меморіал, на якому зобразили їх портрети. Окрім того, під час заходу присутні вшановували пам’ять всіх загиблих за цілісність нашої держави. Подробиці – далі. 
 
Відважний чернівчанин, Герой Небесної Сотні, Василь Аксенин, був одним із тих, хто без зброї пішов на штурм під час Революції Гідності та потрапив під жорстокий обстріл на вулиці Інститутській. Снайперська куля пошкодила тазостегнову кістку та вирвала величезну рану. Лікування не врятувало чоловіка, і 12 березня 2014 його серце перестало битись. 

«Він був великою людиною, і до Майдану, ви знаєте, так з огляду вже на минуле, таке враження, що для нього Майдан тривав все життя. Він боровся за кращий побут, за добробут себе та оточуючих, він завжди намагався зробити для людей більше ніж для себе», каже БОГДАН АКСЕНИН – син Героя Небесної Сотні

«Мій батько йшов на Майдан задля світлого майбутнього та щасливого життя близьких. На той момент, він й гадки не мав, що насправді йде за смертю», - саме так стверджує старший син Героя Небесної Сотні - ЮРІЙ АКСЕНИН. 

СХ 7098  
 
«Ми маємо пам’ятати, якою ціною нам дається незалежність. І маємо зробити все можливе для того, щоб ця жертовність не була безглуздою. Боротьба триває, боротьба буде тривати до того часу до поки основна мета Революції Гідності, а саме верховенство права не буде досягнута», - продовжує ЮРІЙ АКСЕНИН.

Київ. 2014 рік. На 46 році життя снайперська куля обриває долю чернівчанина Олександра Щербанюка, який поїхав до столиці аби об’єднатись із народом і боронити неньку-Україну. На відкритті пам’ятного меморіалу, на пані Наталію, дружину Героя Небесної Сотні із стели своїм поглядом дивиться її рідний Олександр. А вона у свою чергу чуйно дякує усім, хто пам’ятає: 
«Я хочу подякувати всім хто тут присутній, хто прийшов вшанувати пам’ять наших рідних. Я не буду багато говорити, я хочу лиш подякувати всім хто був причетний до створення цього меморіалу. Дякую всім хто був не байдужий.» 

 
Меморіал українським героям, який знаходиться на вулиці Небесної Сотні урочисто відкрили та освятили. 
 
Під час вшанування пам’яті усіх загиблих Героїв України, отець Онуфрій наголосив на жертві, яку довелось віддати українцям за рідну Батьківщину. 
«Було декілька людей, які думали, що це один день-два буде. Але так сталось, що Господь прославив цих людей. Прославив для багатьох неждано-негадано. Але дуже дорогою ціною – смертю.» 

Опісля освячення меморіалу усі присутні поклали до меморіалу живі букети квітів та запалені лампадки. 

Альона Рудніцька
 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно