Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На Буковині активно розвивають каністерапію


Це метод позитивного впливу на людей через спеціально керованих і навчених собак
На Буковині розвивають каністерапію. Це метод позитивного психосоціального і фізіореабілітаційного впливу на людей, які цього потребують, через спеціально керованих і навчених собак.
 
Про це повідомляє Чернівецька ОДА.

Популяризує цей напрямок в області громадська організація «Джем ШМ». Їхній проєкт «Розвиток та підтримка волонтерських ініціатив у сфері каністерапії на Буковині» цьогоріч переміг у конкурсі Чернівецької ОДА з визначення програм, розроблених інститутами громадського суспільства.

То ж за кошти з обласного бюджету для реалізації свого напрацювання ГО «Джем ШМ» сформували 3 каністерапевтичні команди. До них увійшли фахівці та собаки, які попередньо пройшли відповідне навчання і тестування.

«Ми вже розпочали сеанси з каністерапії у заклад Буковини. Першою локацією для занять обрали Чернівецьку обласну дитячу бібліотеку для дітей, де організували читання із собаками. Його проводитимемо тут раз в місяць щовівторка», – сказала заступниця голови організації «Джем ШМ» Антоніна Гошовська.


Вона зазначила, що заняття із каністерапії планують проводити також у школах області, геріатричних пансіонатах, закладах культури та соціального спрямування.

Наразі мета громадської організації – збільшити кількість каністерапевтичних команд до 10.скачать dle 10.5фильмы бесплатно