Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Вони продукують тонни безглуздого контенту: українська співачка прокоментувала скандальну вечірку блогерів


Як відомо, блогер з Топорівців Олександр Заліско на своє 29-річчя влаштував вечірку з еротичною тематикою Show bar в День пам’яті жертв голодоморів Українська співачка Марія Бурмака прокоментувала ситуацію навколо скандальної вечірки блогерів.
"Напишу і я про цю вечірку блогерів з трагічним фіналом. Ця історія насправді дуже показова, на жаль. Знаєте чим небезпечний наш час? Він створив цілу армію людей, які продукують тонни контенту, що часто по суті є безглуздим. І чим більший треш, тим більше хайпу, тим більше підписників і лайків", - пише співачка.

 
"Як результат: з одного боку рекламні контракти для найвідоміших блогерів, з іншого-тисячі тих, хто хоче зайняти місце перших будь якою ціною. Не кажучи вже про дітей і підлітків, які не хочуть вчитись, щось знати і вміти. Докладати зусиль, стати зіркою спорту, музикантам чи щось вміти робити. Вони хочуть бути блогерами та інфлюенсерами. І починається змагання хто запостить ще дурнішу фігню. А змагання це не просто може мати, а вже має сумні наслідки. І такі правила гри —хайп стає жорстокішим, хейт і погрози безкарними, а нетерпимість одне до одного перетворюється на ненависть і бажання знищення.
Тут не буде ніякого висновку. Висновок і вибір кожен для себе робить сам. І за душу та за совість свою теж кожен відповідає сам. Тільки колективний вибір хай потім нікого не дивує", - зазначає Марія Бурмака.


Як відомо, блогер з Топорівців Олександр Заліско відсвяткував у львівському Будинку вчених своє 29-річчя. Він влаштував вечірку з еротичною тематикою Show bar в День пам’яті жертв голодоморів.

Після "голодної туси” українські компанії почали відмовлятися від співпраці з блогерами, які були присутні на вульгарній вечірці.
А 3 грудня раптово помер директор Будинку вчених, де сталася "голодна туса”.скачать dle 10.5фильмы бесплатно