Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

«Сумлінні платники податків -2020»: чи потрапила до рейтингу фірма «Рома»?


Роман Клічук на брифінгу запевняв, що його фірма є найбільшим платником податків

Українські підприємці, які в повному обсязі та своєчасно сплачують податки потрапили до всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків -2020». Із 81 переможця – двоє буковинців. Хто гідно представив нашу область, а хто покинув список лідерів знає моя колега.

Цьогоріч рейтинг – ювілейний, його проводять уже 10 років поспіль. Нинішні платники податків, за підсумками 2020 року, сплатили до бюджету податків та зборів понад 48 млрд. грн. Серед переможці на всеукраїнському рівні одразу 2 буковинців. Кандидати на звання сумлінних платників податків у всеукраїнському рейтингу це ті, хто в повному обсязі та своєчасно сплачували податки і збори й дотримувалися податкової дисципліни. За підсумками роботи у 2020 році до списків лідерів увійшли два підприємства Чернівецької області – це ТзОВ «Чернівціжитлобуд» та Приватне підприємство «Артон».

За словами секретарки міськради Марини Кирилюк, 5 років поспіль сумлінним платником податків була фірма Романа Клічука ТОВ «Рома».

Міський голова і цьогоріч запевняв, що його фірма дотримується податкової дисципліни.

«Мій бізнес це не тільки є магазини, це так само є компанія РОМА яка на сьогоднішній день є найбільшим платником податків», - зазначав міський голова Чернівців Роман Клічук.

Однак до рейтингу найбільших платників податків фірма мера чомусь так і не потрапила.

Нагадаємо, неодноразово ЗМІ викривали схеми ухиляння від податків закладів Романа Клічука. Зокрема журналісти телеканалу ТВА провели розслідування, в якому показали ймовірні тіньові схеми та продаж підакцизних товарів без видачі фіскального чеку.

Про те що це порушення має системний характер доводив і журналіст Василь Забродський. Лише цього року за неналежний продаж алкоголю магазини мережі «Тайстра», що належать Роману Клічуку оштрафували на 88 тисяч гривень.

Роман Клічук йшовши на посаду мера чимало обіцяв чернівчанам: і лад навести у місті і прозорі правила для бізнесу. Та схоже дотримуватись цих позицій сам мер не планував. Цього року його фірма перестала бути сумлінним платником податків. Ну не виходить у Романа Клічука втриматись одразу на двох кріслах: і міським головою бути, і бізнесменом. Та його історія все більше нагадує мантру «жити по новому».

скачать dle 10.5фильмы бесплатно