Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Львівській облраді одна із партій запустила процедуру відкликання своїх депутатів


Процедура передбачає відкликання депутатів через рік після виборів у разі порушень, виходу з фракції чи невиконання передвиборчих програм

Українська Галицька партія розпочинає процедуру відкликання своїх депутатів із Львівської обласної ради, обраних на місцевих виборах у жовтні 2020 року. Всупереч застереженням керівництва партії, рік тому шестеро депутатів від УГП увійшли в неформальну коаліцію з «Європейською солідарністю», «Слугою народу» та іншими партіями. Про це повідомляє zaxid.net.

Після цього УГП ініціювала відкликання своїх депутатів з Львівської облради. Однак за законом відкликати обраного за партійним списком депутата керівництво може лише через рік після набуття ним повноважень, тобто у грудні 2021 року.

Голова політради УГП Ростислав Коваль повідомив, що за порушення вимог регламенту обласної ради і невиконання обов’язків депутата, партія розпочинає процедуру відкликання депутатів із Львівської облради.

«Рік тому каденція нового складу Львівської обласної ради розпочалась із кулуарних політичних домовленостей і брехні. Обрання керівництва обласної ради, розподіл комісій та галузей упливу через голосування "хрестики-галочки-нолики", засвідчили тіньову домовленість в інтересах корупції, але не громади. Це порушення закону і регламенту облради, а саме принципу таємного голосування. На жаль, в цій схемі взяли участь новообрані депутати від УГП», – розповів Ростислав Коваль.

Нагадаємо, що в у Чернівцях, за інформацією ЗМІ, аналогічну процедуру планує запустити партія «Слуга народу» в міській та обласній радах. По кілька депутатів цієї політсили увійшли в коаліцію з «Європейською солідарністю» та «ОПЗЖ». А в обласній раді декілька обранців «Слуги народу» проголосували проти однопартійця, який висувався на голову облради і підтримали кандидатуру Папієва-Козака.

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно