Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Продана і Дробота включили до складу чернівецького виконкому


Депутати «Єдиної альтернативи» та «Європейської солідарності» двічі тікали із сесійної зали щоб не голосувати за це питання

Старост сіл Чорнівка та Коровія включили до складу виконавчого комітету чернівецької міської ради. Відповідне рішення з другої спроби прийняли на сесії міськради.

Після затвердження сьогодні на сесії старостами сіл Чорнівка Івана Дробота та Коровія Юрія Продана, депутати внесли в порядок денний питання включення їх до складу виконавчого комітету. Проте коли мало відбутись голосування за включення цього питання у порядок денний з сесійної зали втекли майже усі депутати «Єдиної альтернативи» та «Європейської солідарності». Тож у сесії оголосили перерву. Після перерви під час розгляду цього питання, депутати «Єдиної альтернативи» та «Європейської солідарності» вдруге змушені були вибігати із зали щоб не голосувати.

Продана і Дробота включили до складу чернівецького виконкому

Проте рішення з другої спроби таки прийняли. «За» проголосувало 23 депутати, в тому числі 2 депутати «Європейської солідарності», які у сесійну залу таки повернулись. «Єдина альтернатива» за це рішення не голосувала.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно