Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Цьогоріч Уряд 10 разів підвищував виплати різним категоріям пенсіонерів, — Денис Шмигаль


Прем’єр-міністр наголосив, що з грудня середня пенсія в Україні досягла майже 4 тисяч гривень, а мінімальна зарплата — 6,5 тисяч гривень
Підтримати найбільш вразливі верстви населення в умовах пандемії — завдання, яке стало основою дій Уряду. На цьому наголосив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час чергового засідання Кабінету Міністрів України 29 грудня.
 
Про це повідомляє Урядовий портал.
 
Як зауважив Денис Шмигаль, цьогоріч Уряд 10 разів підвищував виплати різним категоріям пенсіонерів.
 
«Двічі були підвищені мінімальні виплати для тих, хто має повний стаж. Проведено індексацію і для непрацюючих, і для працюючих пенсіонерів. Суттєво збільшені доплати військовим пенсіонерам, а також мінімальні пенсії для чорнобильців. Вже другий рік поспіль здійснюються доплати українським пенсіонерам за віком», — зазначив Прем’єр-міністр.
 
Глава Уряду наголосив, що з грудня середня пенсія в Україні досягла майже 4 тисяч гривень. А мінімальна зарплата — 6,5 тисяч гривень. 
 
Денис Шмигаль також відзначив, що була суттєво збільшена субсидійна підтримка для людей, і водночас завершено реформу монетизації субсидій.скачать dle 10.5фильмы бесплатно