Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Запеклі бої на рингу: чернівецькі «ударівці» долучились до організації змагань з боксу


На змагання з боксу до Чернівців з’їхалось понад 30 юних боксерів
Один проти одного на професійному ринзі. Напередодні новорічних свят у Чернівцях відбулися змагання з боксу серед юних спортсменів. Аби стати кращим з кращих, до міста завітали боксери із інших областей. А ось підтримати та привітати бійців вирішили представники політичної партії «УДАР Віталія Кличка». Як це було – дивимось. 

Ринг, рефері, тренери та спортсмени зібрались у спортивні залі наприкінці 2021 року. Нині юним боксерам випала нагода взяти участь у масштабних змаганнях.
«Направду це не просто свято, це неймовірне свято. Дійсно в нас вже за 2 дні, ми будемо святкувати Новий Рік, ми перейдемо в новий рік і тому ось такі змагання, які проводяться напередодні нового року це є чудовим подарунком ось цим маленьким дітям, маленьким учасникам. Дехто з них взагалі сьогодні вперше вийде на ринг», - каже АЛЬБЕРТ КОМАРІ – суддя-інформатор Федерації боксу України.
 
На змагання з боксу до серця Буковини з’їхалось понад 30 юних боксерів. 

«Ми з колегами вирішили організувати такий захід партійний, що стосується боксу, ми знаємо, що це є такий елітний вид спорту, він є відомий не тільки в Україні, він відомий на весь світ. Організували такий захід, змагання, серед юнаків віком 10-13 років», - зазначив АНДРІЙ БРЯЗКАЛО – член партії «УДАР Віталія Кличко».
 
Аби показати свій рівень професійності, вийти на ринг та вибороти перемогу до Чернівців на змагання з боксу завітали спортсмени і з інших областей. 
«У нас гостює команда з Хмельницького, це команда обласної дитячо-юнацької спортивної школи «Авангард». Окрім цього, це представники чернівецьких клубів», - зазначив АЛЬБЕРТ КОМАРІ.
 
Член партії «УДАР Віталія Кличка» Андрій Брязкало ділиться емоціями і каже: пропозицію приєднатися до змагань спортсмени і тренери підтримали без вагань:
«Просто позмагатись, поділитись своїм досвідом, показати можливо хто сильніше. Зустріти один одного перед Новим Роком, побажати хороших слів і просто гарно провести час.»
 
 
Привітав та побажав перемоги усім боксерам і тренерам заслужений майстер спорту України з легкої атлетики Іван Гешко:
«Спортивна кар’єра – це дуже класно. Це в першу чергу і здоров’я, і перспектива розвиватися в цьому житті. Ми є – батьки, прикладом для своїх дітей.» 

 
«Ударівець» Андрій Брязкало запевняє: підтримка будь-якого виду спорту завжди є актуальним питанням: 
«Будь-які напрямки потрібно підтримувати, особливо політикам. Тому що політики це ті люди які власне ведуть всі ці напрямки, вони задають ритм в тому як буде рухатися, буде розвиватися той чи інший напрямок.» 

 
До слова, опісля поєдинків юні боксери отримували почесні нагороди та солодкі презенти.
 
 
Альона Рудніцька Андрій Доротюк 
 


скачать dle 10.5фильмы бесплатно