Чернівецький Промінь логотип

Реклама
blago благо Чернівці Буковина

У 2022 році на проєкти у Чернівцях з держбюджету передбачено 3,5 мільярди, - Сергій Осачук

Реклама
ЖК Uptown Будівельна компанія Ярко Ярковиця Чернівці Буковина

Голова ОДА спростував брехню команди Клічука, що Чернівці не отримають жодної копійки з держбюджету

Реклама

Голова чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук спростував інформацію, яку поширює містом мер Роман Клічук та його команда, щодо не виділення коштів з державного бюджету на проєкти у Чернівцях і не потрапляння міста у «Велике будівництво». Більше того, сума запланована у держбюжеті виявилась більшою за бюджет Чернівців. Про це голова ОДА розповів в ефірі програми «З перших вуст» на радіо «Буковинська хвиля 100 FM».

Попри те, що міська влада не змогла підготувати жодного проєкту, є проєкти національного масштабу, які ініціює особисто президент України Володимир Зеленський. І саме ці проєкти будуть реалізовуватись на території міста Чернівці.

«Це є брехня і неправда, яка звучить з вуст міського голови, що місто Чернівці взагалі не потрапило до програми президента «Велике будівництво». Тільки на 2022 рік заплановано і передбачено, 3,5 мільярди гривень, які будуть реалізовані на території міста Чернівці. Це більше ніж увесь бюджет Чернівців», - розповів Сергій Осачук

Голова ОДА повідомив, що на території міста Чернівці будуть реалізовуватись національні президентські проєкти, зокрема буде збудований Палац спорту, Льодова арена, буде завершена модернізація чернівецького летовища, добудований великий басейн. Також буде збудована величезна нова сучасна обласна доросла та дитяча лікарня та буде реалізовано кілька сюрпризів, про які Сергій Осачук поки не розповів, оскільки вони на стадії підготовки, і пообіцяв озвучити їх у січні.

«Питання лише, а які проєкти розробила та ініціює чернівецька міська рада? Скільки? Покажіть, назвіть. Не малюйте нам якийсь бренд Чернівців, а покажіть конкретно , що ви хочете зробити», - зазначив губернатор.

За словами голови ОДА, усі громади області знають, що Офіс Президента та Уряд України вимагає лише обґрунтування важливості проєкту, провести усі підготовчі роботи, розробити проєктно-кошторисну документацію, провести тендер і дати 10 відсотків співфінансування власних коштів. Решта профінансує держава. Однак міська влада Чернівців не змогла підготувати жодного проєкту.

«Хто в бізнесі може сподіватися на таке щастя, що 90 відсотків тобі безкоштовно співфінансують. Не кредитних коштів, а дають з державного бюджету. Але якщо ти не спроможний зробити проєкт, якщо ти не підготував, не обґрунтував, не провів тендер і не дав 10 відсотків, то по другому це не працює, тому що є інші області. Чернівецька область у масштабі України це маже 2% території, і в кожної є лобісти і всі змагаються за доступ до ресурсу держбюджету, до різних фінансових програм, тому нам потрібно вигравати цю конкуренцію.
Ми не можемо сидіти і постійно плакати з гори Цецино, не дають гроші. Ми повинні боротися. А щоб боротися ми повинні мати повну взаємодію і єдність», - наголосив голова ОДА.

 

Читайте також: Осачук про конфлікт з Клічуком: якщо ти фахівець, шукаєш як зробити, а не постійно пояснюєш чому не виходить


 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
17:56
Ціни на пальне у червні: водіїв попередили про нову вартість бензину, дизелю та газу
17:48
Протягом тижня на Буковині дощитиме та будуть грози
16:59
Для воїнів 82-ї десантно-штурмової Буковинської бригади передали ще три авто
16:31
У Чернівцях на одній із малих котелень теплокомуненерго встановили три нові котли
15:58
Чернівецькі спортсменки успішно виступили на етапі Кубка Європи з маунтенбайку
15:33
Прем'єри, драми та екскурсії: Чернівецький драмтеатр представив репертуар на червень та липень
14:24
У Чернівцях в парку Шевченка велика гілка впала на пішохідну доріжку
14:06
У селі Коровія згоріла вщент господарська будівля
13:34
Через опади 2 і 3 червня очікується підйом рівнів води у річках Прут та Сірет
13:25
На Буковині двоє полтавчан під виглядом волонтерів намагалися втекти до Молдови
13:02
У селі Южинець з колодязя дістали тіло чоловіка
12:41
Євро дорожчає: обмінники оновили курс валют на 1 червня
12:02
Аліна Гросу похрестила первістка. Хрещеною мамою малюка стала Ірина Білик
ФОТО
11:24
Президент Румунії закликав Росію бити по Україні без ризиків для румунів
11:11
Моторошна ДТП на Вижниччині: 17-річний мотоцикліст загинув внаслідок падіння в річку
10:29
У Чернівцях без води залишився район бульвару Героїв Крут та Південно-Кільцевої
10:00
Чернівчани на сесії міськради протестують проти підвищення тарифів на воду
09:24
Сьогодні у Чернівцях та області очікується до +21°, дощитиме
09:00
Буковина прощається із захисником, який загинув на війні з росіянами
08:32
Великий спальний район Чернівців сьогодні залишиться без води
21:10
Спортсмен із Мамаївців став призером Чемпіонату Європи з грепплінгу та MMA
20:20
Дорожники ремонтують трасу, що з’єднує гірські та центральні райони Прикарпаття з Буковиною
19:15
Тренер «Буковини» Сергій Шищенко став найкращим тренером сезону
17:14
Перший день літа на Буковині буде вітряним і дощовим
16:03
На Буковині на півтори доби призупинять газопостачання: перелік населених пунктів
15:57
У Брусниці водійка Chevrolet з'їхала в кювет і врізалась в дерево
14:15
У Чернівцях тимчасово змінять рух тролейбусів та автобуса
13:39
Понад півтори доби без електрики: у Чернівцях скаржаться на відсутність світла на кількох вулицях
ВІДЕО
12:09
Без їжі та води: у Чернівцях чоловік п’ять днів просидів у колекторній ямі
ВІДЕО
ФОТО
11:55
На Буковині прощаються з полеглим військовим Анатолієм Николайчуком
10:02
У Чернівцях у районі Головної-Проспекту до вечора не буде води
09:08
Дощ і сильний вітер: якою буде погода на Буковині в останній день весни
22:57
У Чернівцях пройде 14-й фестиваль австрійського кіно: які фільми покажуть
21:53
У парку Шевченка в Чернівцях обурилися платною пісочницею після обіцянок нового дитячого простору
ВІДЕО
21:30
Зникли гроші і телефон: 43-річного чернівчанина підозрюють у крадіжці
Усі новини