Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Збиткове «Теплокомуненерго» хоче віддати 2,5 мільйони за охорону абонвідділу та котелень


Минулого року аналогічний тендер виграла приватна фірма «Тигр», яка охороняє мера Романа Клічука

Комунальне підприємство «Чернівцітеплокомуненерго» потребує охорони і оголосило тендер на 2,5 мільйони гривень. Саме таку суму збиткове підприємство планує витратити на охорону абонентського відділу та кількох котелень.

Нагадаємо, минулого року у серпні аналогічний тендер вигралаприватна охоронна фірма «Тигр». За 4 місяці їй заплатили з кишені чернівчан 720 тисяч гривень.

Звісно, ще має відбутися тендер, але з високою долею ймовірності можна припустити, що і цього року його виграє наближена до Клічука охоронна фірма, адже на тендерах альтернативної міської влади, як показує практика, виграють лише потрібні фірми.

Нагадаємо бійці «Тигру» під час виборчої кампанії охороняли Романа Клічука. Тоді Роман Клічук заявляв про якусь міфічну загрозу його життю. Проте охороняють мера і зараз. На нещодавній зустрічі з журналістами мера охороняли два бійці «Тигру» та четверо поліцейських.

Раніше команда Клічука підняла вартість опалення у Чернівцях майже удвічі, але згодом, під тиском депутатів міськради та чернівчан, змушені були повернутись до старого тарифу. При цьому мер заявляв, що «Чернівцітеплокомуненерго» потрібно буде надати 300 мільйонів гривень на покриття збитків.

Фото: ілюстративне

скачать dle 10.5фильмы бесплатно