Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Маршрутки по 9 гривень: як відреагували чернівчани


Люди нарікають на стан громадського транспорту, нерегулярність руху маршруток та що міська влада взагалі не думає за простих людей

Днями виконком чернівецької міської ради під головуванням Романа Клічука прийняв рішення про підвищення вартості проїзду у маршрутках до 9 гривень.

На засіданні виконкому пропонували зробити при цьому пільговий проїзд для учнів та учасників бойових дій, однак Роман Клічук відхилив цю пропозицію.

У соцмережах чернівчани обурюються через таке рішення міської влади і нарікають на стан громадського транспорту, нерегулярність руху маршруток та хамство водіїв.

Валя Дробко: Переведіть їх зарплати на мінімалку 6500 грн. Маршрутки розвалюються, особливо ті, які дають на Садгору. В маршрутках брудно. Нехай всі разом дружньою компанією проїдуться декілька разів, а то в їх джипах тепло , чисто і мухи не кусають.

Tatiana Voznesenska:Сьогодні їхала у 38 маршрутці. Холодрига. Люди гірше псів у цьому місті

Ярослава Сорока: Маршрут №26 Гравітон-Комарова - це просто жах. Дуже хочеться, щоб наш мер і вся його свита покаталися в цих маршрутках і тоді хай оцінять проїзд.

Mikola Demedyuk: А пільгові категорії, Учасники Бойових Дій, чи діточки які добираються до школи, про них взагалі мер не подумав???

Юлія Козмич: Ціну на проїзд піднімають, а де ті маршрутки? 20-ка одна на лінії, як добиратись до роботи? Коли влада буде думати трохи про людей, а не лише про свій карман?

Марія Максимюк: Задовбали вже, ніякого комфорту, а ціни космічні. Бажано щоб ті хто це придумав з своїх елітних автомобілів взяли свої ж.пи і сіли поїхали в ранці на роботу на маршрутці.

Наталья Галяновська:До прикладу багатодітна сім'я ,троє дітей, всі їдуть в школу на маршрутках. З однієї сім'ї за трьох дітей 54 гривні в день, в місяць 1296 гривень, плюс в школу бутерброди, чай, мамі на проїзд на роботу, а в неї мінімальна зарплата, як їй вижити?

Стасон Іліка: Маршрутки загаджені і розсипаються, нема за що і п'ять заплатити. Ніхто не дивиться за технічним станом транспорту, який перевозить людей.

Світлана Бордян: Як не обурюватися ? Пенсія 2200, а проїзд 9 грн

Тата Синько: Що хочуть те і роблять. Звичайно, при зарплаті в 50 і більше тисяч можна не питати простих людей.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно