Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На Буковині пропонують взяти в оренду споруди цивільного захисту


Використовувати їх можна для господарських, культурних і побутових потреб, однак належить зберегти цільове призначення На Буковині пропонують взяти в оренду споруди цивільного захисту. Використовувати їх можна для господарських, культурних і побутових потреб, однак належить зберегти цільове призначення. Про це інформує Фонд державного майна у Чернівецькій області.
Сховище № 96045 загальною площею 156,5 м², що перебуває на балансі ТДВ «Чернівецький завод залізобетонних виробів і конструкцій». Локація: вул. Галицький шлях, 46-В.
Сховище № 96042 загальною площею 145,8 м², що перебуває на балансі ПрАТ «Чернівецький цегельний завод № 1». Локація: вул. Зелена, 3.
Сховище № 96060 загальною площею 172 м². Локація: вул. Коломийська, 9-А. Балансоутримувач відсутній.
Сховище №96066 загальною площею 780,8 м². Локація: вул. Зелена, 5-Д. Балансоутримувач відсутній.
Термін дії договору оренди – 5 років. Усі об’єкти потребують ремонту та оцінюються як неготові до прийняття осіб, що укриваються.
Сховища передають в оренду за умови приведення у готовність до використання за призначенням або у стан, вказаний в акті приймання–передавання, у строк не більше 12 годин. Крім того, необхідно укласти договір безоплатного зберігання спеціального обладнання.
Докладну інформацію про об’єкти та умови їх передачі в оренду можна отримати в Управлінні забезпечення реалізації повноважень у Чернівецькій області за телефоном 55-42-35 або за посиланням: https://bit.ly/3I29X9Gскачать dle 10.5фильмы бесплатно