Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

За тиждень захворюваність на COVID-19 у Чернівецькій області зросла більш ніж удвічі


Аби не інфікуватися, фахівці радять буковинцям уникати людних місць, носити маки, дезінфікувати руки Більш ніж удвічі зросла захворюваність на COVID-19 у Чернівецькій області за останні сім днів. За цей час зареєстровано 1369 випадків недуги, 96 із них – серед дітей. Порівняно із попереднім тижнем, число хворих дітей збільшилося у 2,6 рази.
 
Про це повідомив лікар-епідеміолог, завідувач відділу Чернівецького обласного центру контролю та профілактики хвороб Юрій Падурару, зазначили в ОДА.
 
Він також наголосив, що 13 січня на Буковині зареєстровано 409 нових випадків COVID-19, що на 30% більше, ніж за попередню добу.
Найвищі показники захворюваності – у Мамаївській, Горішньошеровецькій територіальних громадах. Суттєво зросла кількість недужих серед населення Чернівецької та Мамаївської громад.
 
Як зауважив Юрій Падурару, фахівці повязують черговий сплеск хвороби із масовими гуляннями під час новорічно-різдвяних свят. Розважаючись, мало хто дотримувався заходів безпеки, надягав маску чи дбав про дистанцію.
Крім того, зі зниженням температури буковинці більше перебувають у закритих приміщеннях, переповненому громадському транспорті тощо.
 
Росте кількість недужих і через новий варіант штаму вірусу SARS-Co-2 «Омікрон», припускають епідемологи. Однак офіційно його циркуляцію в області поки що не підтвердили.
 
Аби не інфікуватися, фахівці радять буковинцям уникати людних місць, носити маки, дезінфікувати руки.
Крім того, важливо зробити щеплення від COVID-19. Вакцинація не лише зменшує навантаження на медичну систему, але й що найголовніше – рятує життя!скачать dle 10.5фильмы бесплатно