Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

COVID-19 лютує: у госпітальних базах Буковини вже розгорнули додаткові ліжка


Відділення інтенсивної терапії на Буковині завантажені наразі на 54% У госпітальних базах Буковини для хворих на COVID-19 розгорнули додаткові ліжка. Так, у обласній клінічній лікарні додали 20 місць, у центральній міській лікарні – 40, у міській дитячій лікарні – 10.  Загалом для недужих із коронавірусом у краї нині є 1722 ліжка. Стаціонарну медичну допомогу їм надають у 21 медичному закладі. 
 
Як повідомили у Департамент Охорони здоров'я Чернівецької ОДА, нині госпітальні бази краю завантажені на 40%, відділення інтенсивної терапії – на 54%. 
 
Найбільше відведені для хворих на COVID-19 ліжка заповнені у кардіологічному диспансері – на 84%, у центральній міській лікарні (корпус №1, що на вулиці Щербанюка) – на 82%, Заставнівській лікарні – на 62%, Новоселицькій лікарні – на 61%, обласній клінічній лікарні у Чернівцях – на 51%. 
 
Як зауважили у Департаменті, якщо захворюваність на коронавірус зростатиме, у закладах і далі розгортатимуть додаткові ліжка. На піку попередньої хвилі COVID-19 для недужих у лікарнях було 2222 місця.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно