Як відомо, проїзд в маршрутках Чернівців подорожчав до 9 гривень Реклама
Чернівчани невдоволені графіком роботи маршрутних автобусів у місті. Зокрема, маршрутка №27, графік розміщений якої на сторінці ТОВ "Денисівка" у Фейсбук, має їздити до 22:40. Проте, насправді останній автобус їде о 20:30. Про це повідомив чернівчанин Ярослав Адамчук.
У своєму дописі в Фейсбук він просить пояснити ситуацію з перевезеннями представників Чернівецької міської ради.
"Скажіть, а як так вийшло, що 27 маршрут їздить до 20:30?
Наче ж графік зазначений як і раніше.
А з минулого року до 20:15 (останній рейс з центру). Не розумію, хіба людям не треба додому?
Чернівецька міська рада Taras Prokop Артем Жук
Чи можна це уточнити?) Прояснити цей момент.
Буду дуже вдячний, справді", - пише Ярослав Адамчук.
Наче ж графік зазначений як і раніше.
А з минулого року до 20:15 (останній рейс з центру). Не розумію, хіба людям не треба додому?
Чернівецька міська рада Taras Prokop Артем Жук
Чи можна це уточнити?) Прояснити цей момент.
Буду дуже вдячний, справді", - пише Ярослав Адамчук.
Раніше повідомлялося, що проїзд в маршрутках у місті подорожчав до 9 гривень. Таке рішення прийняв виконавчий комітет чернівецької міської ради під головуванням мера Романа Клічука.
При цьому міська влада блокувала будь-які спроби депутатів та членів виконкому спробувати добитися пільг для учнів шкіл під час навчального процесу і учасників АТО. Зривали голосування за встановлення пільг мер Роман Клічук, секретарка міськради Марина Кирилюк та партія «Єдина альтернатива». Тож пільги в новому тарифі не передбачені.


