Через залитий асфальтом каналізаційний люк, комунальники не змогли вчасно перекрити воду Реклама
Якість відремонтованої дороги показує перший прорив труби. На вулиці Кармелюка на вихідних трапився витік. Хлопці з Чернівціводоканалу не змогли вчасно перекрити воду, оскільки не знайшли люка. А все тому, що його просто закрили дошками та залили асфальтом. Про це інформує пресслужба КП "Чернівціводоканал".
Щобільше, ділянку комунікацій на вулиці Кармелюка ніхто не міняв, там залишилися старезні труби. Через це лише за вихідні вже ліквідували два витоки, скільки їх ще знайдуть - невідомо. Адже різкий перепад температур - поганий фактор для збереження цілісності старої труби.
Окрім того, тепер маємо ще й відновити люк. Намагаємось справитись якнайшвидше,— пишуть у Чернівціводоканал.





