Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

П’ять міжнародних організацій, які допомагають переселенцям, відкриють представництва на Буковині


Координуватиме роботу міжнародних благодійників Департамент соціального захисту населення Чернівецької ОВА
П’ять міжнародних організацій, які допомагають внутрішньо переміщеним особам, планують відкрити свої представництва у громадах Буковини.
 
Про це повідомляє Чернівецька ОВА.
 
Йдеться про Датську Раду у справах біженців, Агентство ООН у справах біженців, Офіс ООН з координації гуманітарних питань, Міжнародну організацію з міграції та всесвітню «Action Against Hunger».   
 
Представники вказаних організацій обговорили координацію роботи у нашому краї із заступниками начальника Чернівецької ОВА Богдан Ковалюк та Ірина Ісопенко.  
 
Вони, зокрема, розповіли, яку допомогу вже надали і продовжують надавати переселенцям на Буковині. Йдеться про грошові виплати, продукти харчування, засоби гігієни тощо. Також обговорили спектр надання послуг внутрішньо переміщеним особам безпосередньо у територіальних громадах області. 
 
Наразі міжнародні організації вивчають кількість і потреби внутрішньо переміщених осіб. Відповідно до цього вони й формуватимуть тут власні представництва.
 
Координуватиме роботу міжнародних благодійників на Буковині Департамент соціального захисту населення Чернівецької ОВА.скачать dle 10.5фильмы бесплатно