Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

«Буковина. Час відновлення!»: у краї започаткували проєкт для переселенців

Smart Travel Буковина

Це чудова нагода для людей, які тимчасово мешкають на Буковині, по-новому відкрити для себе цей край, віддячити йому за притулок та зробити добру справу «Буковина. Час відновлення!». Проєкт із такою назвою започаткували в області. Спрямована ініціатива на людей із різних куточків України, що знайшли прихисток на Буковині. 
Так, у четвер, 12 травня, у Селятинському лісництві переселенці з мешканцями громади спільно висаджуватимуть ліс. Для цього виділили площу у пів гектара та підготували близько двох тисяч саджанців.

Це чудова нагода для людей, які тимчасово мешкають на Буковині, по-новому відкрити для себе цей край, віддячити йому за притулок та зробити добру справу. А також поринути у місцевий колорит, адже один із ініціаторів проєкту, еко-курорт «Хутір Тихий», пригощатиме учасників гуцульськими стравами. 
Організаторами акції виступило Чернівецьке обласне управління лісового господарства, за сприяння Чернівецької ОВА та Вижницької РВА.
Помилуватися гірськими краєвидами і при цьому долучитися до відновлення буковинських лісів можуть усі охочі переселенці, для цього слід заповнити гугл-форму

Після висадки лісу проєкт «Буковина. Час відновлення!» пошириться й на інші громади регіону. Тут планують влаштовувати різноманітні екологічні акції за участі переселенців.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно