Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На Харківщині підбили російський супертанк «Прорыв» з гранатомета «Карл Густав»

Smart Travel Буковина

Танк підбили бійці територіальної оборони На Харківщині бійці територіальної оборони підбили російський танк Т-90М «Прорыв» зі шведського гранатомета «Карл Густав».
Про це повідомив у Телеграмі військовий журналіст Андрій Цаплієнко, який перебуває на Харківщині.
«Нарешті військові оприлюднили кадри вибуху цієї машини, заявлена вартість якої сягає 4,5 мільйонів доларів. Також стало відомо, хто підбив новітній танк і чим. В бій із російськими танкістами вступили бійці 227 батальйону 127 бригади територіальної оборони та влучили в Т-90М «Прорыв» зі шведського гранатомету «Карл Густав» (Carl Gustaf, Granatgevär m/48 (Grg m/48), Carl Gustaf), який в різних модифікаціях випускається з кінця сорокових минулого століття», - повідомив Цаплієнко.


Він зауважив, що росіяни кидають в бій найкраще з того, що мають, але і воно залишається вразливим для відносно простого озброєння піхотинця.
«Я вважаю, наших бійців, які знищили танк, треба нагородити. Не тільки медалями. А й премією від компанії «SAAB». За ефективну рекламу продукції», - зазначив Цаплієнко.

За його даними « російський супертанк» Т-90М «Прорыв» тероборона підбила 4 травня біля Старого Салтова на Харківщині. Також того дня захисники знищили там БМП та МТЛБ. За словами Цаплієнка, рашисти намагалися повернутися в звільнене українськими бійцями село, та понесли втрати.

На Харківщині підбили російський супертанк «Прорыв» з гранатомета «Карл Густав»

 

На Харківщині підбили російський супертанк «Прорыв» з гранатомета «Карл Густав»

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно