Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

ВООЗ надала Україні обладнання для безпечного зберігання крові, - МОЗ


Фото: ілюстративне
Банки крові є важливою частиною ефективної системи охорони здоров’я
Всесвітня організація охорони здоров’я (World Health Organization), у рамках співпраці з Міністерством охорони здоров’я України, надала необхідне нашій країні обладнання для безпечного зберігання крові, повідомляє МОЗ.
 
Це – 34 фармацевтичних холодильники, у яких можна зберігати кров, більша частина з них наразі прямує у різні регіони країни.
 
Банки крові є важливою частиною ефективної системи охорони здоров’я. Ще важливішими вони стають під час війни, коли система переливання крові адаптується до нових реалій.
 
Довідково
Для підтримки медичної евакуації ВООЗ створила три хаби охорони здоров’я на заході України, а також забезпечила умови для безпечної медичної евакуації пацієнтів. Для підготовки та надання спеціалізованої медичної допомоги було розгорнуто понад 50 бригад екстреної медичної допомоги. ВООЗ також надає підтримку Україні в галузях психічного здоров'я, у боротьбі з інфекціями, яким можна запобігти щепленнями, у профілактиці різних видів травм, фінансуванні охорони здоров'я та інших важливих сферах.скачать dle 10.5фильмы бесплатно