Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Києві почався перший суд над російським окупантом: він визнав провину


Йому інкримінують дві статті: вбивство і порушення законів і звичаїв війни Сьогодні, 13 травня, у Києві почався перший судовий процес щодо воєнних злочинів окупантів: росіянина Вадима Шишимаріна звинувачують у вбивстві цивільного на Сумщині. Про це пише Українська правда. 

Справу слухатиме колегія Солом’янського райсуду Києва. 13 травня вона призначила провадження до розгляду. Наступне засідання відбудеться 18 травня.

Росіянину видали безкоштного адвоката та перекладачку. Йому інкримінують дві статті: вбивство і порушення законів і звичаїв війни. Поки ані підсудний, ані його захисник не озвучували свою позицію.

Водночас, прокурор Ярослав Ущапівський повідомив, що під час слідства Шишимарін визнав свою провину, розкаявся і співпрацював зі слідством.

Прокурор стверджує, що вину російського армійця доводять не лише його слова, а й експертизи і покази свідків. Серед іншого, слідство вилучило зброю, з якої стріляв Шишимарін, а також зброю інших людей, які були з ним у машині.скачать dle 10.5фильмы бесплатно