Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Як український гемблінг проходить перевірку війною


Війна в Україні стала складним випробуванням для всієї економіки, кожної її сфери
Не є виключенням гемблінг, оскільки легальна його частина є повноцінним учасником економічної системи держави. Однак експерти сходяться в твердженні, що сектор азартних ігор проходить випробування доволі успішно, намагаючись не тільки мінімізувати втрати, а й паралельно допомагати ЗСУ та країні в цілому.

Допомога державі


Тут мова йде про ті ціннісні принципи, яких гемблінг продовжує дотримуватись навіть в таких надскладних умовах. На думку аналітиків порталу з кращими онлайн автоматами https://best-slots.com.ua/, особлива роль в цьому належить національному регулятору.

Так, протягом всього воєнного часу КРАІЛ продовжує повноцінно виконувати свої безпосередні функції, таких як розгляд заявок на видачу ліцензій, сертифікація обладнання на зразок ігрових автоматів Microgaming https://best-slots.com.ua/developers/microgaming. Крім того, регулятор робить все можливе для захисту інтересів держави та підтримки міжнародної політики економічної ізоляції росії абсолютно в усіх сферах. Важливий крок - офіційний заклик до міжнародних партнерів утриматись від будь-якої співпраці, адже "будь-яка економічна взаємодія з державою-агресором фактично є фінансуванням міжнародного тероризму”.

Підтримка економіки


Як для сектору економіки з мережею наземних закладів, гральному бізнесу приходиться непросто. Оператори змушені закривати наземні казино та зали гральних автоматів, скорочувати чисельність персоналу, згортати інвестиційні програми. Разом з тим, представники легального гемблінгу продовжують триматись, намагаються мінімізувати втрати, демонструють стійкість та свою активну проукраїнську позицію.

Воєнний час дуже добре показує різницю між легальним та підпільним гемблінгом. Ліцензовані оператори активно допомагають армії та цивільному населенню, намагаються зберегти робочі місця, де це можливо. Легальні компанії витрачають десятки мільйонів гривень на допомогу, постійно шукають нові шляхи створення механізмів збору грошей для держави на різних міжнародних рівнях. Тіньовий сектор, в свою чергу, виділяється тільки збільшенням кількості закликів до гри. Ситуація, що склалась, прекрасний приклад того, що навіть неполітичні сфері сьогодні здатні брати активну участь у захисті країни.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно