Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

За проросійський форум у Чернівцях заплатили з міського бюджету


За ці гроші можна було б закупити продукти для переселенців  Не з власної кишені. У Чернівцях за форум, влаштований спільно з проросійськими силами, Роман Клічук заплатив з міського бюджету. Окрім рекламної продукції, звукового обладнання замовили ще й банкет. 
 
6 травня у Чернівцях пройшов форум Re-локація. В той час коли Росія щодня вбиває українських синів і дочок Чернівецька міська рада організовує захід з одіозним проросійським соціологом та пропагандистом Віктора Медведчука. Найцікавіше що форум профінансували з міського бюджету. За понад 2 тисячі гривень замовили банер, ще 8 тисяч заплатили за оренду звукового обладнання, і майже 18 тисяч за бенкет, і це попри те, що серед заявлених партнерів була фірма, офіційним директором якої був до мерства Роман Клічук.
 
Здавалося б витратили небагато, майже 30 тисяч гривень. До прикладу за ці гроші можна було б закупити продукти для переселенців чи використати на інші потреби в умовах війни, а не витрачати на бенкети та рекламу з проросійським шлейфом. 

АНТОНІНА ФІГЕЛЬ

скачать dle 10.5фильмы бесплатно