Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На КПП «Дяківці» та «Красноїльськ» будуть додаткові смуги для вантажівок - Сергій Осачук


Начальник Чернівецької ОВА зазначив, що разом із КПП «Красноїльськ» добудують й 7-ми кілометрову дорогу, яка веде до кордону На контрольно-пропускних пунктах «Дяківці» та «Красноїльськ» планують добудувати додаткові смуги для вантажного транспорту. Наразі там тривають будівельні роботи. Попередньо КПП проєктували із розрахунком на пропуск тільки пішоходів та легкового автотранспорту.

Про це під час пресконференції повідомив начальник Чернівецької обласної військової адміністрації Сергій Осачук, повідомили в ОДА.

«З початку війни наші митники і прикордонники працюють у десять разів інтенсивніше. До 24 лютого за добу кордон перетинало до 120 вантажів, нині ж це число зросло до 240. Тож ми пропонуємо добудувати на КПП «Дяківці» та КПП «Красноїльськ» додаткову смугу для вантажного транспорту. Для цього очікуємо погодження від румунської сторони», – сказав Сергій Осачук.


Він розповів, що нині добудова цих контрольно-пропускних пунктів відбувається у новому форматі. Її забезпечує безпосередньо Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно