Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Депутатам облради можуть вручити повістки на сесії - "Репліка Святослава Вишинського"


Чи перетвориться сесія Чернівецької обласної ради на свято патріотизму? Начальник військової адміністрації Сергій Осачук наголосив на тому, що депутати, як і всі смертні, підлягають правилам загальної мобілізації. 

Це означає, що і міські, і обласні, і районні депутати, які не є науковцями, педагогами або державними службовцями, разом зі своїми виборцями ставатимуть до лав Збройних Сил України. 
Повістки вони отримають за місцем роботи – або під час найближчої сесії обласної, міської і районної ради. Про це йдеться у черговому випуску програми "Репліка Святослава Вишинського" на телеканалі "Чернівецький промінь".
"Сказати, що ця новина депутатів дуже порадувала – це нічого не сказати. Адже замість піару на трибуні і зухвалого дерибану комунального майна, доведеться отримувати повістки. Проходити комісію. Брати в руки зброю і рушати на передову під ворожі снаряди. 
 
А депутати не хочуть ставати під російські танки. Керівництво Чернівецької обласної ради уже відмовилось приходити до військкомату, зіславшись на неналежне запрошення", - зазначає автор програми Святослав Вишинський. 
 
Але якщо ти не йдеш до військкомату, то військкомат обов’язково прийде до тебе – на сесію обласної ради, яка перетвориться на свято патріотизму, каже журналіст.
"І я вже бачу, як народні обранці вибігають із зали. Як намагаються вискочити у двері чи заховатися під столами. Як менш удачливим міцні чоловіки в камуфляжі вручають повістки – і виводять під руки з сесійної зали", - резюмував ведучий. 
 


скачать dle 10.5фильмы бесплатно