Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Стало відомо, які громади Буковини прийняли найбільшу кількість переселенців


У Вижницькій громаді кожен шостий громадянин є внутрішнім переселенцем На Буковині прийняли вже більше 100 тисяч переселенців. Про це пише заступник голови Чернівецької ОВА Богдан Ковалюк. 

Зважаючи на те, що війна з Росією ще триватиме, наша область, кожна наша громада робить свій вклад в допомозі тим українцям, життя та домівки яких уже більше двох місяців знаходяться в безпосередній небезпеці.

Хочу подякувати всім громадам області, нашим щирим та добрим буковинцям, які щодня доводять своєю допомогою та небайдужим ставленням єдність української нації та  вірність цінностям добра і взаємодопомоги в таку важку годину для України, – написав Богдан Ковалюк.  


Найбільшу кількість переселенців, пропорційно кількості власного населення, прийняли Вижницька міська рада, Хотинська міська рада та Вашківецька ОТГ. Кожен шостий громадянин в даних громадах є внутрішнім переселенцем.
Сьогодні і напротязі всього важкого шляху війни, маємо допомогти нашим людям, щоб після перемоги, спільно, побудувати країну за яку не буде соромно!  Працюємо над допомогою і не будьмо байдужими, наближаючи день нашої спільної Перемоги. І нехай в цій добрій справі нам допоможе Бог!
скачать dle 10.5фильмы бесплатно