Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Здобула 4 золотих медалі: Сергій Осачук привітав Єлисавету Топчанюк із перемогою на Дефлімпійських іграх


Кримчанка, яка живе і тренується на Буковині, здобула 4 золотих медалі з велоспорту на Дефлімпійських іграх у Бразилії
Позаду – довга підготовка та змагання на XXIV літніх Дефлімпійських іграх. Як результат, чотири золотих медалі. Попереду – ще більше перемог, кожну з яких вона присвячує Україні.
Кримчанка Єлисавета Топчанюк, яка живе і тренується на Буковині, здобула 4 золотих медалі з велоспорту на Дефлімпійських іграх у Бразилії.
 
Про це йдеться у дописі Чернівецької ОВА.
 
Спортсменку, яка представляла Збірну України на Дефлімпійських іграх в Бразилії, із високими здобутками привітав начальник Чернівецької ОВА Сергій Осачук. Він подякував їй за відвагу та неймовірні старання.
 
«Ваша сила духу трансформувалася у фізичний результат. Ви показали приклад нескореності іншим, загалом здобувши на Дефлімпійських іграх чотири золота», – сказав начальник Чернівецької ОВА.

Він також запропонував Єлисаветі після приїзду на Батьківщину здійснити разом велотур Буковиною і зазначив, що всі її перемоги ведуть до ще однієї, найбільшої.

«Представляти Україну на змаганнях такого рівня було великою відповідальністю для Єлисавети. Проте вона ні на мить не сумнівалася у власних силах», – зазначив її батько та тренер Сергій Топчанюк.


«Україна перемогла на Дефлімпійських іграх, здобула першість на Євробаченні і, безперечно, переможе у боротьбі за нашу свободу!», – наголосив Сергій Осачук.

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно