Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

РФ намагається запровадити голодомор, розуміючи, що силу і дух українського народу не зломити — О. Слобожан


Не дарма у світі заговорили про продовольчу кризу, саме ця криза спеціально спровокована РФ, адже на тимчасово окупованих територіях окупант намагається запровадити голодомор
Спочатку повномасштабної війни Росії проти України було тимчасово окуповано 3605 населених пунктів, завдяки Збройним силам України в даний момент звільнено 991 населений пункт. На жаль, більше двох тисяч населених пунктів, в Херсонській, Миколаївській, Запорізькій, Донецькій, Луганській та Харківській областях, залишаються тимчасово окупованими.
 
Про це каже Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан.
 
"За підрахунками Асоціації міст України було зруйновано 90 млн кв.м будівель, з них 32 млн кв.м складають житлові будівлі. Зруйновано повністю 1500 тис. шкіл, дитячих садочків, 350 медзакладів, підірвано більше 300 мостів. На цих територіях, окупанти влаштовують тимчасові адміністрації, знущаються над населенням, намагаються запроваджувати свої закони. Найбільшому тиску піддаються працівники муніципалітетів, так в період війни було викрадено більше 50 осіб місцевого самоврядування та голів селищних рад", - каже Слобожан.
 
На цих територіях РФ встановлює окупаційний режим і вивозить всі матеріальні цінності на свою територію, розуміючи, що їхня влада тимчасова. В першу чергу це стосується зерна. Того зерна, яке тепер необхідне не тільки Україні для забезпечення продовольством всіх населених пунктів, це те зерно, яке необхідне у світі для переробки.
 
"Не дарма у світі заговорили про продовольчу кризу, саме ця продовольча криза спровокована РФ і це робиться спеціально.
 Окупанти намагаються запровадити на вищезгаданих територіях голодомор, розуміючи, що силу і дух українського народу їм не зламати", - каже Олександр Слобожан.
 
Навіть не зважаючи на це, на тимчасово окупованих територіях, українські фермери, селяни, муніципальна влада засіяли поля і вірять в те, що ЗСУ звільнять ті території.
 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно