Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Силовики почали війну проти волонтерів - «Репліка» Святослава Вишинського


Хто вирішив підім'яти під себе канали гуманітарної допомоги? У Чернівецькій військовій адміністрації знову провели обшук. На пошуки 16 документів у Будинок з левами кинули озброєний автоматами підрозділ поліції у складі 34 бійців. 

Шукали дозволи на перетин кордону 16 волонтерів. Жоден з яких не втік з України, не вчинив злочину – та активно займається допомогою армії і вимушеним переселенцям. 
 
Про це йдеться у черговому випуску програми "Репліка" Святослава Вишинського на телеканалі "Чернівецький промінь".

"Я так розумію, що правоохоронці у воєнний час більше не мають чим зайнятися, і озброєні до зубів почали війну проти волонтерів. Випадок волонтерки Юлії Джус, в якої поліція віджала машину і звинуватила її ж у крадіжці власного автомобіля – це лише початок «офігітєльних» історій. 

Силовики просто вирішили прибрати волонтерів з дороги, бо волонтери не платять данину за перевезення товарів. І заодно закошмарити військову адміністрацію, яка перекриває схеми ввезення і переподажу пального під виглядом гуманітарки.

Адже цими схемами займаються правоохоронці, силовики, що крім традиційного кришування протистуції, зброї, наркотиків, казино і контрабанди – вирішили піджати під себе канали гуманітарної допомоги. Бо ж під прикриттям гуманітарки можна завезти і продати що завгодно, - каже автор "Репліки".


На думку Святослава Вишинського, це і є справжня причина війни силових кланів проти начальника військової адміністрації Сергія Осачука. Він їм заважає, тому саме в його відомстві вже місяць проводяться обшуки, його підлеглим фабрикують кримінальні справи.

"І все це роблять перевертні у погонах, що після першого воєнного шоку – уже оговтались. І повернулися до звичних поборів", - зазначає журналіст.

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно