Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

В Україну повернулися вже майже 2,5 млн біженців


Також, за оцінками ООН, близько 8 мільйонів осіб стали внутрішніми переселенцями За даними Управління Верховного комісара ООН у справах біженців, з 28 лютого в Україну повернулися 2 479 398 осіб. Про це повідомляє Кореспондент із посиланням на УВКБ ООН.
 
Повідомляється, що станом на 14 червня кількість українців, які виїхали за кордон з моменту російського вторгнення, перевищує 7,5 мільйона, понад 3,3 мільйона біженцям з України в країнах ЄС надали статусу, призначеного для тимчасового захисту.
 
Найбільше біженців з таким статусом зареєстровано в Польщі – понад 1,1 млн. Усього з початку війни в цю країну прибули 3,9 млн українців, а у зворотному напрямку виїхали 1,8 млн. У трійці країн Європи, які прийняли найбільше українців, також Німеччина (780 тис.) і Чехія (373,9 тис.).
 
Український кордон із РФ та Білоруссю за цей час перетнули відповідно 1,1 млн і 16,6 тис. осіб, але даних про будь-який статус у цих осіб УВКБ ООН не має, так само як і інформації про перетин кордону України у зворотному напрямку.
 
Також, за оцінками ООН, близько 8 мільйонів осіб стали внутрішніми переселенцями, переїхавши із зон бойових дій та окупованих територій у безпечніші області України.
 
У Берліні вважають, що багато українських біженців не повертатимуться на батьківщину і залишатимуться жити в Німеччині.скачать dle 10.5фильмы бесплатно