Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Лієв служить в Міноборони і не збирається на Буковину


Політик розвіяв чутки і сказав, що не претендує на посаду начальника Чернівецької ОВА
Кілька днів тому у ЗМІ ширилася інформація про те, що на посаду начальника Чернівецької ОВА замість Сергія Осачука претендує Олександр Лієв - теперішній заступник начальника департаменту державних закупівель Міністерства оборони України.
 
Політик записав відеозвернення, у якому повністю спростував ці чутки.
 
"Дорогі буковинці! Рідна серцю Буковино! За останню добу я отримав більше сотні запитань, де я і як у мене справи. У мене все 4.5.0, у мене все добре, я у Кривому Розі, на батьківщині президента, тільки що завершили нараду в бригаді ТрО. Займаюся озброєнням у ЗСУ, працюю, служу у Міністерстві оборони. Одним із основних завдань є питання озброєння. Зацікавився, чому ж так усім стало цікаво, як у мене справи саме зараз.  
З’ясувалося, що хтось запустив чутки, що нібито я вже майже губернатор Буковини. Для мене це була неймовірна честь, я на таке не претендую і не маю таких намірів, планів, адже маю дуже важливе завдання зараз у лавах ЗСУ, в Міністерстві оборони зокрема", - сказав Лієв.
 
Також Олександр Лієв сказав, що знає, хто є джерелом неправдивої інформації.
 
"Це стане, старе, старе джерело, яке має прізвище, як і будь-яке непорозуміння, прізвище Кобевко. Колись у 2008 році звертався за допомогою його, ніби то газеті, і просив з мене 10 тисяч доларів на місяць, щоб я допомагав його газеті, і тоді б він писав про мене різні добрі слова. Я послав його за російським кораблем і після цього, років більше десяти, постійно він про мене на Буковині пише якусь дурню, і зараз знову вводить в оману буковинців", - каже Лієв.
 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно