Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Порубному кордон перетинають вдвічі більше людей, ніж до 24 лютого


Наразі вивчаються можливості перерозподілу потоків вантажного, легкового транспорту та автобусів після початку функціонування пунктів пропуску «Красноїльськ» та «Дяківці» У пункті пропуску «Сірет» відбулася зустріч делегацій України та Румунії з обговорення перспектив нарощення пропуску на спільній ділянці кордону.
Сторони відмітили, що кількість пропускних операцій у пункті пропуску «Порубне-Сірет» уже зросла вдвічі, ніж була до 24 лютого цього року. На сьогодні там перетинає кордон, як на в’їзд, так і на виїзд, 750 – 900 вантажних автомобілів кожної доби.
 
Про це повідомили у Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби України-"Західний кордон"

Делегати домовилися оптимізувати роботу, що має дозволити оформляти тут не менш як 1 тисячу вантажівок щодобово. Для цього уже цього тижня буде збільшена кількість персоналу органів, які здійснюють оформлення.

Серед іншого, під час зустрічі обговорювалися можливості перерозподілу потоків вантажного, легкового транспорту та автобусів після початку функціонування пунктів пропуску «Красноїльськ» та «Дяківці». Українська сторона також запропонувала запровадити у пункті пропуску «Порубне-Сірет» спільний контроль – на території України осіб і транспорту, які рухаються в Україну і на території Румунії – осіб і транспорту, які рухаються в Румунію.скачать dle 10.5фильмы бесплатно